BOSH WAY24560 TR ÇAMAŞIR MAKİNASI

BOSH WAY24560 TR ÇAMAŞIR MAKİNASI
29 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.712 kez okundu.

Kadınlar eski devirlerde çamaşır yıkayabilmek için günlerinin hepsini harcamak zorunda kalabiliyorlardı. Gelişen teknolojik imkânlarla oluşturulan çamaşır makineleri günlük hayata kazandırdığı pratikliğin yanında insanların hayatlarına konfor da getirmiştir. Bosh way 24560tr ise bir çamaşır makinesinden beklenilenden çok daha fazlasını verebilen bir cihazdır. 8 kg kapasitesi 1200 prm devir hızı ile ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılayabilecektir.

Bosh way 24560tr çamaşır makinesi sessiz çalışabilme özelliği ile de yaptığı onca işi hiç hissettirmeden tamamlar. Sağlamlığı ile her zaman ilk tercih edilen markalar arasında yerini alan bosh, bu ürününde de dijital düğmeleri ile şık tasarımını tamamlamaktadır. Özel programları arasında bebeğinizin çamaşırlarına özel, gömlek için ayrı hatta kot ve hassas çamaşırlarınıza özel programlar bulunmaktadır.

Bosh way 24560tr fiyat olarak da kaliteli özelliklerinin hak ettiği aralıkta yer almaktadır. Bosh bu üründe rekor sürede yıkama süresi olan mıx15 dakika programı ile en acil zamanlarınızda en faydalı yardımcınız olacaktır. Bosh way 24560 tr fiyatları 2000 ve 2500 tl arasında değişmektedir. Bağımsız sıcaklık ve devir seçimi ile de hanımların kendi isteklerine göre program ayarlayabilecekler. Bosh her ürününde teknolojinin bütün imkânlarını ayağınıza getirerek hayatınıza maksimum konfor getirmeyi hedeflemektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git