HTC DESİRE X CEP TELEFONU

HTC DESİRE X CEP TELEFONU
17 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.256 kez okundu.

Htc akıllı cihazlarda çok farklı üst düzey teknik donanımları ile cep telefonların da yeni bir döneme imza atmaktadır. Htc desire x dahili beast audio özelliği ile müziklerde canlı müzik, filmlerde sinema, oyunlarda 3 boyunlu eğlence keyfi yaşatacaktır. 1 ghz çift çekirdekli işlemci hızı ve 4 gb belleği ile hızını yüksek çözünürlüklü ekranda görebileceğiz. Dlna bağlantısı ile kablosuz televizyon veya bilgisayar aktarımları yapan akıllı cihaz aynı zamanda dâhili gps anteni içermektedir.

Otomatik odaklanmalı 5 mp kamerası ile düşük ışıkta bile çok net fotoğraflar çekebilmenize imkân vermektedir. Htc desire x f fotoğraf çekiminde yetenekli olan bir akıllı cihaz olarak video pic özelliği ile video ve fotoğraf aynı anda çekebileceksiniz. Tek tuşla 2,5 saniyede bir sürekli fotoğraf çekimi yapabilen cihaz desteklediği ses ve video formatlarının çeşitliliği ile farklı kapasitelerde farklı formatlardaki videoları çok rahat izleyebilme imkânı sağlamaktadır.

Şık tasarımında kullanılan beyaz kapağı ile göz dolduran htc desire x film ve video izleyebilmeniz için sağladığı ses sitemi ile benzerlerine çok büyük fark atmaktadır. 400*800 çözünürlüğe sahip 4 inç dokunmatik ekranı ile modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanıcılarına sunan akıllı cihaz kolay kullanım menüsü ile de fark oluşturacaktır.

   

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git